Доброго дня, ми – родина кондитерських-кав’ярен “Перша Цукерня Слобожанщини”.

В 2009 році ми почали з невеликої кондитерської крамниці по вул. Трінклера 20, тоді ж заснували свій кондитерський цех, де щодня випікаємо всю нашу продукцію та двічі на день доставляємо свіжі та духм`яні ласощі в свої кондитерські-кав’ярні.

В Харкові є багато кондитерських і кав’ярен, то ж у чому ми відрізняємось?! В першу чергу великим та різноманітним асортиментом. Вам до смаку класичні шоколадні торти чи легкі суфлейні, штрудель із солоною начинкою чи солодкою, модний десерт-трайфл у склянці чи карамельна корзинка, не їсте вироби із борошна чи надаєте перевагу традиційній українській випічці, дотримуєтесь посту чи годуєте дитину – нам є що вам запропонувати.

Наші кондитери не женуться за модними, але не завжди натуральними формами подачі і декорування виробів, вважаючи за головне якість і природну красу своєї випічки. Саме тому ми спокійно і впевнено пропонуємо весь асортимент дітям і годуючим мамам.

Велика і дружна родина кондитерів, продавців-бариста, помічників і дизайнерів «Перша Цукерня Слобожанщини» працює з душею, щоб кожен, хто прийде до нас, став нашим другом!