Солодощі на замовлення

Ви в пошуках смачного і красивого торта для особливої ​​події у Вашому житті? Ми з радістю пропонуємо зробити весільний торт, корпоративний торт, святковий торт, дитячий торт в Харкові на замовлення.

Дизайн торта на замовлення може бути виконаний за прикладом вже наявних в нашому каталозі варіантів або підібраний Вами самостійно. Якщо Ви хочете оригінальне оформлення торта, достатньо написати в формі замовлення бажані деталі і прикріпити зображення, які максимально точно візуалізують торт Вашої мрії.

Начинку торта Ви обираєте на свій смак з понад 40 різних варіантів – класичні, шоколадні, кавові, сирні, з фруктами, суфле і т.д. Торти, які мають кілька ярусів, можуть складатися з різних смаків, що поєднуються між собою.

Вартість торта на замовлення:

ціна 500 грн за кг (крім начинок Орео, шоколадно-пивний, ля-Рафаелло, Red Velvet, Манго-маракуя, Violet Velvet, малина-фісташка, естерхазі класичний, естерхазі кавовий)

ціна 600 грн за кг на торти з начинками Орео, шоколадно-пивний, ля-Рафаелло, Red Velvet, Манго-маракуя, Violet Velvet, малина-фісташка, естерхазі класичний, естерхазі кавовий 

При замовленні менш ніж за 3 робочих дня, в залежності від завантаження кондитерів, можливий додатковий % за терміновість або відмова від прийняття замовлення в роботу.

Мінімальна вага торта залежить від його оформлення.

Вартість короваю – 500 грн (вага ~ 1,5 кг). Приймаємо замовлення на коровай та шишки тільки при замовленні весільного торта.

Вартість шишок – 20 грн в упаковці, мінімальна кількість для замовлення 20 шт.

Ознайомтеся, будь ласка, з умовами прийняття замовлень