Солодощі на замовлення

Ви в пошуках смачного і красивого торта для особливої ​​події у Вашому житті? Ми з радістю пропонуємо зробити весільний торт, корпоративний торт, святковий торт, дитячий торт в Харкові на замовлення.

Дизайн торта на замовлення може бути виконаний за прикладом вже наявних в нашому каталозі варіантів або підібраний Вами самостійно. Якщо Ви хочете оригінальне оформлення торта, достатньо написати в формі замовлення бажані деталі і прикріпити зображення, які максимально точно візуалізують торт Вашої мрії.

Начинку торта Ви обираєте на свій смак з понад 40 різних варіантів – класичні, шоколадні, кавові, сирні, з фруктами, суфле і т.д. Торти, які мають кілька ярусів, можуть складатися з різних смаків, що поєднуються між собою.

Вартість торта на замовлення: 750 грн за кг на всі начинки тортів.

Зверніть увагу: 

  • декори, що містять сезонні фрукти та ягоди, сплачуються окремо від вартості торту;
  • декори, що містять вафельні квіти, сплачуються окремо від вартості торту;
  • декори, що містять топпери, сплачуються окремо від вартості торту.

При замовленні менш ніж за 3 робочих дні, в залежності від завантаження кондитерів, можливий додатковий % за терміновість або відмова від прийняття замовлення в роботу.

Мінімальна вага торта залежить від його оформлення.

Вартість короваю – 500 грн (вага ~ 1,5 кг). Приймаємо замовлення на коровай та шишки тільки при замовленні весільного торта.

Вартість шишок – 20 грн в упаковці, мінімальна кількість для замовлення 20 шт.

Ознайомтеся, будь ласка, з умовами прийняття замовлень