Корпоративні замовлення

Невід’ємною частиною корпоративного стилю вважається вітання своїх партнерів і клієнтів виробами із зображенням Вашого бренду. Якщо пару років тому в якості подарунка перевага віддавалася сувенірної та поліграфічної продукції, то зараз все частіше подарункові набори доповнюють незвичайними та оригінальними солодощами “hand made”.

Ми пропонуємо комплексне рішення по створенню брендованих кондитерських виробів на будь-який смак і бюджет. Ваш бренд ми можемо зобразити на імбирних пряниках, кексах, капкейках і тортах шляхом друку логотипу на цукровому папері харчовими фарбами або аплікації з мастики; на баночках з конфітюром, шоколадках, подарункових коробках і т.д. шляхом створення наклейок або індивідуальної упаковки. При цьому розробку індивідуального дизайну, підбір упаковки і замовлення поліграфічної продукції наші креативні дизайнери зроблять дуже відповідально.

Якщо Ваша компанія готується до свята – зверніться до нас, і ми разом створимо найоригінальніший корпоративний подарунок для партнерів і клієнтів.

Ознайомтеся, будь ласка, з умовами прийняття замовлень.