Торти

Літній або зимовий корпоративи, привітання команди з реалізацією проекту, приємний сюрприз співробітнику або партнеру – існує безліч приводів для замовлення корпоративних тортів.

Ми можемо виконати торт з вашим фірмовим логотипом, в вашій кольоровій гамі, з задоволенням доставимо його до вас в офіс. У нашому каталозі – лише кілька прикладів корпоративних тортів для орієнтиру. Ви можете заповнити форму Інше оформлення, прикріпивши зображення, які максимально точно візуалізують бажаний торт.

Ми пропонуємо більше 40 різних варіантів начинок і з задоволенням допоможемо з вибором.

Вартість торта на замовлення:

ціна 500 грн за кг (крім начинок Орео, шоколадно-пивний, ля-Рафаелло, Red Velvet, Манго-маракуя, Violet Velvet, малина-фісташка, естерхазі класичний, естерхазі кавовий)

ціна 600 грн за кг на торти з начинками Орео, шоколадно-пивний, ля-Рафаелло, Red Velvet, Манго-маракуя, Violet Velvet, малина-фісташка, естерхазі класичний, естерхазі кавовий

При замовленні менш ніж за 3 робочих дня, в залежності від завантаження кондитерів, можливий додатковий % за терміновість або відмова від прийняття замовлення в роботу.

Мінімальна вага торта 2 кг – залежить від його оформлення.

Завжди раді підкреслити корпоративний стиль вашого свята смачним і красивим тортом в Харкові.

Ознайомтеся, будь ласка, з умовами прийняття замовлень

Страница 1 c 2 1 2