Notice: Undefined property: WP_Error::$cat_ID in /home/rbouisxe/public_html/wp-content/themes/twentytwelve/content.php on line 14

Новорічні солодощі з логотипом

На новий рік прийнято дарувати подарунки не тільки близьким і друзям, а й партнерам, колегам, підлеглим. Такі подарунки в основному роблять в корпоративному стилі – колірна гамма, логотип, слогани або побажання від керівника … Подарунок на Новий рік – це лояльність компанії і її обличчя. Тому і філософія проекту подарунка і його посил і способи брендування ретельно продумуються заздалегідь.

Багаторічний досвід співпраці з вітчизняними компаніями показує, що абсолютно на будь-який кондитерський виріб можна нанести логотип, побажання або елемент декору. А ось способи брендування залежать від специфіки виробу та упаковки.

На нашій практиці ми наносили логотипи компаній:

 • на пряники, печиво, торти з допомогою промальовування або використання їстівного фотодруку,
 • на упаковку цукерок, пряників, інших солодощів, чаю, кави – у вигляді наклейок, бірок на кульочки, коробки, баночки,
 • на обгортки шоколадок
 • на посуд для десертів, зефіру, безе

Кожен проект – від наклейок на безе до брендування цілої лінійки виробів – ретельно обговорюється з клієнтом, складається кошторис і макети дизайну, опрацьовуються кольори виробів, упаковки, декору, щоб в результаті вийшло смачно, красиво і в корпоративному стилі замовника.

Озвучте ваші побажання, бюджет і терміни, а ми опрацюємо замовлення з кондитерами, дизайнерами і друкарнею і запропонуємо гідні варіанти.

Детальніше

  Кількість

  Оформлення (вид, форма, кольорова гама, напис, прикраса)

  Завантажити додаткові фото (до 10 штук)

  Доставка

  Самовивіз (безкоштовно!)

  Доставка на таксі по Харкову (згідно тарифів перевізника)

  Дата отримання замовлення

  Час отримання

  Ваше ім'я

  Ваш телефон

  Ваш email

  Я ознайомився з правилами сайту і приймаю умови договора оферти