Правила використання інтернет ресурсу цукерня.com.ua

Використовуючи інтернет-ресурс цукерня.com.ua (далі – «Сайт»), ви підтверджуєте свою згоду з даними Правилами. Якщо ви не згодні з даними Правилами, утримайтеся від користування Сайтом. Використання Сайту допускається тільки відповідно до даних Правил та чинного законодавства України.

Власник Сайту залишає за собою право змінювати або оновлювати ці Правила без попереднього повідомлення, а також залишає за собою право вносити зміни в зміст Сайту, в тому числі в опис представлених на Сайті товарів або послуг. Будь-яка подібна зміна вступає в силу з моменту розміщення оновленої (зміненої) інформації на Сайті.

Використовуючи Сайт, так само як і користуючись створеним на Сайті обліковим записом, Користувач приймає на себе зобов’язання дотримуватися Правил. До деяких функцій Сайту можна буде отримати доступ тільки при наявності облікового запису. Користувач зобов’язується надавати правдиву, точну, актуальну і повну інформацію про себе протягом усього терміну користування Сайтом. Користувач зобов’язується не розміщувати на Сайті персональну інформацію інших осіб. Користувач може в будь-який момент змінити (оновити, доповнити) надану їм Персональну інформацію або її частину. Крім того, Користувач несе відповідальність за конфіденційність своїх паролів.

Користувач має право використовувати Сайт для особистих і ділових цілей при купівлі товарів і послуг, представлених на Сайті, для використання в своїй діяльності. Користувач погоджується при використанні Сайту не робити дій, які порушують законодавство України або норми міжнародного права, в тому числі в сфері інтелектуальної власності, авторських і / або суміжних прав, а також будь-яких дій, які порушують або можуть порушити нормальну роботу Сайту.

Власник Сайту попереджає користувачів про те, що велика частина вмісту Сайту захищена авторським правом, будь то фотографії, статті, проекти, анімації та графіки, аудіо- та відеозаписи тощо., або правом на знаки для товарів і послуг.

Власник Сайту не дозволяє використання логотипу та / або назви Сайту третіми особами без письмового ліцензійного договору.

.Будь-яке цитування матеріалів сайту має здійснюватися тільки за умови супроводу активним посиланням на сайт.

Відгуки, коментарі і інші записи Користувача на Сайті не повинні порушувати вимоги чинного законодавства і загальноприйнятих норм моралі.

Адміністрація Сайту при обробці Персональної інформації Користувача зобов’язується прийняти всі організаційні і технічні заходи для захисту Персональної інформації Користувача від неправомірного або випадкового доступу, знищення, перекручення, блокування, копіювання, поширення, а також від інших неправомірних дій з нею третіх осіб.
Однак не виключено, що в результаті збою в роботі Сайту, вірусної або хакерської атаки, технічних несправностей та інших обставин Персональна інформація Користувача може стати доступною і іншим особам. Користувач це розуміє і погоджується з тим, що не висуватиме претензій до власника сайту в зв’язку з цим. Користувач погоджується з тим, що Адміністрація Сайту збирає, зберігає і здійснює інші дії по обробці Персональної інформації Користувача для наступних цілей:

  • Ідентифікація сторони в рамках договірних відносин за договором публічної оферти;
  • Зв’язок з Користувачем, в тому числі напрямок повідомлень, запитів та інформації, що стосуються використання Сайту, надання послуг, а також обробка запитів і заявок від Користувача;
  • Поліпшення якості Сайту, зручності їх використання, розробка нових сервісів і послуг;
  • Складання бази даних користувачів Сайту.

Розміщуючи на Сайті свою Персональну інформацію, Користувач підтверджує, що робить це добровільно, а також що він добровільно надає цю інформацію Адміністрації Сайту.